GameBilgi | Yazılımcı ve Oyuncu topluluğu!

Yazılımcı ve Oyuncu topluluğunu birleştirdik! Siz de konular açıp, paylaşım yapıp insanlarla etkileşime girmek istiyorsanız hemen kayıt olun.

GAME+ Game+ Nedir?

images.png
Herkesin Geforce Now olarak bildiği GAME+, Turkcell'in Nvidia dan GFN Türkiye haklarını alarak GAME+ ismini vererek kurduğu şirkettir. Peki nedir bu Geforce Now? Diyenleri görüyorum sanki. Hemen özetini geçeyim. Nvidia Geforce Now (bundan sonra GAME+ olarak bahsedeceğim) bilgisayarı iyi olmayan kişilere oyunları internet bağlantısı ile oynamasını sağlayan bir Cloud Gaming (Bulut Oyun) sistemidir. Türkiye sunucuları Turkcell tarafından sağlanmaktadır. Türkiye haklarını aldıktan sonra Ankara'ya fiziksel sunucular kuruldu. Bu sayede Türk oyuncular daha iyi performans alıp pingsiz oyun oynayabiliyorlar. Şu anda güncel fiyatı aylık 110TL, 3 aylık 240TL ve son olarak 6 aylık ise 375TL gibi fiyatta. Ücretsiz sürümü de var fakat o sürümde 1 saat oynuyorsunuz, sıra bekliyorsunuz ve RTX aktif olmadan oynuyorsunuz. Bir çok GAME+ kullanıcısının tepkisi fiyatlar oldu. Fakat fiyatların döviz kuruna göre olduğunu unutmayın lütfen Türk Lirası ne kadar değer kaybederse o kadar pahalı olmaya devam edecek GAME+ paketleri. Ben aylık olan paketi önermiyorum, 3 aylık veya 6 aylık paketi almak daha avantajlı. Ayrıca oynayacağınız oyunların Steam, Epic Games ve diğer oyun sağlayıcı sitelerde( GAME+'ın destek verdiği siteler) kütüphanenizde ekli olması gerekiyor. GAME+'a yeni eklenen oyun God of War, yeni çıkan popüler oyun Dying Light 2 gibi bir çok oyun bulunmakta. Oyun listesine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme: